Ceny nemovitostí v posledním roce opět výrazně vzrostly, a pokud žijete ve větším městě, znamená pro vás pořízení menšího bytu investici v řádu několika milionů korun. Kdo z nás má několik milionů korun na svém bankovním účtu? Znamená to tedy, že si na pohodlné bydlení musíme vzít úvěr od banky a ten budeme splácet mnoho desítek let. Na trhu nejsou výjimkou ani hypoteční úvěry sjednané na třicet let. Umíte si představit, že jste po dobu třiceti let svázáni takovým závazkem? A že v případě, že se dostanete do nějakých obtížných životních situací, můžete o váš domov i snadno přijít? To není představa, s jakou byste chtěli žít svůj život.

teráska

Vaše představa je zcela odlišná. Chcete mít jistotu bydlení bez toho, že budete splácet úvěr mnoho let. Chcete bydlet moderně a s veškerým pohodlím, ale bez utracených několika milionů. Prohlédli jste si už, jak vypadají mobilní dřevostavby?

Okouzlí vás nejen jejich cena, ale především možnosti jejich vybavení. Vypadají perfektně a uvnitř domu naleznete vše, co požadujete k pohodlnému rodinnému životu. Za takový domek zaplatíte nesrovnatelně menší částku a třeba se nebudete muset zadlužit vůbec. Stávající bydlení v jedné místnosti s kuchyní vám přeci nemůže dlouhodobě vyhovovat. A co teprve ve chvíli, kdy se vaše rodina rozroste o další členy. Nechtěli byste raději bydlet někde v klidné části za městem, kde je jen krůček do přírody a kde budou mít vaše děti možnost hrát si na zahradě?

plánek

Můžete si kdykoliv přijít prohlédnout nabízené typy jednotlivých domků a přesvědčit se, že vám uvnitř nebude nic scházet a že vám poskytne mnohem větší pohodlí než byt na sídlišti. V nabídce je celá řada domů v různých provedeních a velikostech. Jistě i vy naleznete ten, kde bude vaše rodina spokojená a zanedlouho můžete pozvat přátele na kolaudační večírek.