Rubriky
Peníze

Jak se staví dům?

Někdy si lidé svůj domov, ve kterém pak žijí, tedy nějaký byt nebo dům, koupí. Jindy ho pak mohou třeba ale i zdědit, případně si ho pronajmout, a ojediněle se může stát i to, že jim ho prostě někdo, dejme tomu zaměstnavatel, dá k dispozici. A pak jsou mezi námi i ti, kdo se spoléhají na svoje síly a chtějí mít vše přesně takové, jaké si to představují, a ti pak mohou pojmout úmysl si svůj vlastní objekt postavit.

A jak se staví takový dům? Na začátku jde samozřejmě především o moře byrokracie. Nežijeme někde v pustině, kde je každému všechno jedno, a tak se musí prostě získat povolení ke stavbě na zvoleném https://flow.microsoft.com/cs-cz/galleries/public/templates/5f2b8f10457111e683299be09987ef75/p%25C5%2599elo%25C5%25BEen%25C3%25AD-a-odesl%25C3%25A1n%25C3%25AD-nov%25C3%25BDch-tweet%25C5%25AF-o-zvolen%25C3%25A9m-hashtagu-e-mailem/ místě, pak se tu musí zajistit projekt, povolení na to či ono… Bez toho to u nás prostě nejde.

dolar u zdi

A když je tu zdárně dosaženo všechno, čeho se dosáhnout mělo, může se začít stavět. Teď už je tedy potřeba jenom ten rozmanitý stavební materiál, plus nářadí a technika, bez nichž by se stavět nedalo nebo by to bylo nanejvýš obtížné. A někdy přijde vhod i pomoc řemeslníků.

Ovšem zatímco popsat to je snadné, s realizací už je to o hodně komplikovanější. A to nejen kvůli fyzické práci, jež se tu musí vynakládat, ale i kvůli penězům, které to stojí. Materiál potřebný ke stavbě je hodně drahý špás, co se řemeslníků týká, u těch také platí, že zadarmo ani kuře nehrabe, a tak musí stavitel svého domu sehnat vskutku hodně peněz. A když je zrovna nemá, může si je naštěstí aspoň půjčit.

balíčky dolarů

Taková nebankovní hypotéka na stavbu domu může v podobných případech přijít náramně vhod. Protože ji získá každý, kdo má aspoň nějaký příjem a nemovitost, kterou by se za tuto hypotéku ručilo, a tímto způsobem se dá sehnat rychle a výhodně klidně i hodně velká suma peněz, bez níž by se stavět nedalo.

Mnozí lidé tak dnes u nás bydlí i díky nebankovní hypotéce. Bez které by sice mohli svůj vlastní dům také chtít, ale jeho stavbu by těžko ufinancovali.

Rubriky
Peníze

Skvělá hypotéka

Hypotéka bez příjmu Nebankovnihypoteky je u nás docela dobře dostupná a já si myslím, že je to i velmi kvalitní finanční produkt. Jinak si totiž nedokážu vysvětlit, že by si hypotéku bez příjmu vzala moje sestra! Ta je totiž tak moc na všechno opatrná a musí mít všechno dokonalé, že jsem se divila, že by si vůbec nějakou hypotéku bez příjmu vzala. Ale jak vidím, hypotéka bez příjmu bude asi nějaké terno. A protože mám v plánu někdy v budoucnu stavět vlastní dům, tak mě to samozřejmě docela dost zajímalo. Ihned jsem si sedla k počítači a začala jsem hledat více informací o hypotéce bez příjmu.

Čtěte pořádně dokumenty.

A musím říct, že jsem byla docela mile překvapená. Všude jsem četla na hypotéku bez příjmů jen samé chvály a pozitiva. Téměř nikde jsem nečetla špatné komentáře. Sice jsem tam našla komentáře a recenze typu, že to zřízení hypotéky bez registru dlouho trvalo, ale to je jasné. Někdy to trvá, někdy je to hned, to záleží jen na lidech. Víte, ono taky záleží na tom, jak jste na tom finančně. Můžete být bohatí a hypotéku bez příjmu vám dají téměř hned. Každý si chce logicky prověřit příjmy. Ale taky výdaje.

Hypotéka může být složitá na pochopení.

Každá banka to chce vědět, kolik vám zbude z vaší výplaty. Jestli přeci vůbec budete mít na splátky a taky aby vám něco zbylo pro soukromé účely. V dnešní době není všechno úplně jednoduché, ale hypotéku bez příjmu můžete dostat, když se budete snažit a podíváte se po finančním trhu. Za mě tuto hypotéku doporučuji. Ještě bych chtěla zmínit, že ne všechno se vám může vyplatit. Moc ráda bych vám doporučila vzít si k sobě na poradu nějakého odborníka, protože se přeci jedná o velké peníze, a tak bych chtěla mít všechno dokonale udělané. A taky pozor na smlouvy! Opravdu pořádně je čtěte, protože jinak vám mohou taky zůstat oči pro pláč. Takže podle mého názoru se vůbec nestyďte a klidně si požádejte o pomoc. Ta může být z vaší rodiny nebo klidně i z banky. Myslím, že je lepší vždy všechno vícekrát prověřit než být smutný. Jinak hypoték a bez registru začíná být velmi oblíbený produkt.

Rubriky
Peníze

Když scházejí peníze

Žijeme v době, kdy už pomalu nic není nemožné. Cokoliv si dnes člověk usmyslí, to může i dokázat, to se mu i splní. Ovšem samozřejmě za předpokladu, že za to je obvykle schopen patřičně zaplatit. Toho, co je dnes na prodej, je dost a dost, zatímco toho, co se poskytuje bezplatně, je jako šafránu.

A tak lidé potřebují peníze. Finanční prostředky, jimiž by zaplatili za to, co využijí. Ovšem jak všichni velice dobře víme, není dostatek finančních prostředků zase až tak běžnou věcí. Spíše než dost míváme peněz málo, a proto nejednou namísto užívání si strádáme.

polské bankovky

Kdo nemá peněz dost, nemůže mít vše, co si jenom usmyslí. A nejednou by se tak měl obejít vlastně i bez naprosto nezbytných věcí, pokud si je nemůže dovolit koupit. Jenže to je pochopitelně neakceptovatelné. Protože alespoň základní životní potřeby každého člověka uspokojeny být musí. A když na ně nestačí vlastní finance, není nejednou jiná možnost, než si nějaké ty peníze půjčit.

Půjčení si může být docela příjemný způsob řešení problémů, jež člověka čas od času postihují. Ten, komu se peněz momentálně nedostává, tak má možnost zaplatit penězi cizími, a když se pak jeho finanční situace normalizuje, zase se takové finanční prostředky vrátí původnímu majiteli. A je to.

ruské peníze

Jenže to znamená nutnost takovou půjčku nejprve získat. A získá ji nejednou jedině ten, kdo je takzvaně bonitní, tedy ten, kdo dokáže přesvědčit o tom, že bude schopen takto poskytnuté peníze i s úroky vrátit. A to není případ těch, kdo jsou ve skutečně obtížné finanční situaci.

Pro ty, kdo jsou na tom vskutku zle, je tu často jenom nebankovní hypotéka https://www.hypotekybezregistru.cz/nebankovni-hypoteka/. U té se totiž nemusí složitě dokládat ani příliš vysoké příjmy žadatele, ani čisté registry dlužníků, ani další plus. Tady to chce jenom zastavit nemovitost a rázem se tu dá uspět. A to přijde vhod leckomu.

Rubriky
Peníze

O tom, jaký byl reálný socialismus, z hospodářského hlediska, se můžete dočíst leccos

Zajímavá fakta můžeme zjistit o hospodářské situaci za socialismu podle statistických údajů. Někdo tvrdí, že mohou být zkreslená, ano, mohou, ale určitě ne řádově, neboť výsledky práce z té doby byly a jsou hmatatelné a řada pamětníků je může potvrdit. Například bytová výstavba panelových domů. Kdyby se tolik bytů za socialismu nepostavilo, byla by dnes bytová krize v katastrofálním měřítku, nehledě na to, že se od roku 1990 s byty obchoduje s tržními cenami.

pojištění domu
Jedním z prvních odvětví progrese, kam bychom měli pozornost zaměřit, je výstavba elektráren. Za 40 let socialismu vzrostlo v naší zemi množství vyrobené elektrické energie z původních 2 625 MW za rok (v roce 1948) na 21 670 MW v roce 1989. V 50. letech se začaly elektrifikovat železniční tratě, motorové vlaky a elektrické lokomotivy nahradily parní. V Československu probíhala elektrifikace domů a bytů systematicky již od roku 1955 a byla prakticky ukončena koncem 60. let. Železniční tratě byly elektrifikovány již v roce 1980.
rodina pod deštníkem

Průmyslová výroba narostla za 40 let socialismu přibližně třináctinásobně

Že vzrostla průmyslová výroba, by se dalo předpokládat, pozadu však nezůstala ani zemědělská výroba. Ta byla speciálně orientována na tzv. potravinovou soběstačnost. Tuzemská zemědělská produkce stačila zásobovat náš trh naprosto bez problémů a navíc mohla republika vyvážet plodiny i do zahraničí – do zemí socialistického bloku i kapitalistických zemí. Vyvážel se především chmel, slad, cukr, pivo a tím se mimo jiné reguloval deficit při dovozu tropického ovoce a zeleniny. Hrubá zemědělská produkce (HZP) narostla od roku 1970 do konce roku 1989 o 36 procent.  Tedy konkrétně vyjádřeno čísly vzrostla z původních 79 miliard korun na 108 miliard korun (československých). Zajímavé srovnání je např. s období mezi roky 1990 – 2010. V této době klesla zemědělská výroba v České republice o 35 procent, tedy konkrétně z původních 106 miliard korun na 68 miliard korun (českých), což je srovnatelná zemědělská produkce, kterou dosáhlo Česko (v rámci československé republiky) v roce 1936!

Za socialismu se postavilo téměř dva a půl milionu nových bytů

Socialismus se postaral o zásadní řešení bytové otázky. Musel totiž čelit situaci, se kterou se prakticky potýkáme i dnes. V meziválečném období první republiky a v období okupace řada mladých lidí nemohla založit rodinu, protože zkrátka neměli na pořízení nového bydlení. Po roce 1948 začaly být mladým lidem poskytovány buď bezúročné, nebo částečně odepisovatelné úvěry na bydlení a především se začaly stavět nové bytové domy. Získat nové bydlení pak nebyl problém pro mladé rodiny, protože podniky nové byty lidem přidělovaly. Ovšem ne za tržní cenu, jak to známe dnes! V roce 1980 již vzrostl počet bytů na 2 miliony a 938 tisíc, tedy za 32 let tu bylo postaveno v době socialismu zhruba dva miliony a necelých dvě stě tisíc bytů.

Rubriky
Peníze

Podnikání v dávných časech

Nevypravíme se do středověku. Doby cechů a potulných řemeslníků byly určitě inspirující, nicméně i výlet do období okolo sametové revoluce může být pro některé čtenáře pravěkem. Ano, v dobách komunismu bylo podnikání samozřejmě komplikované, ale ne zcela nemožné. Pojem živnostník byl téměř neznámý.
Začátkem roku 1988 nastalo mírné uvolnění pro drobné řemeslníky a to zejména díky perestrojce pana Gorbačova.
Ale stát se podnikatelem nebylo vůbec jednoduché. Jen se podívejte, jaké kroky musel dotyčný vykonat, než dosáhl kýženého stavu. A to ještě nikdy nebylo jisté, zda u dotyčného úřadu uspěje. Zamítnutých žádostí bylo více, než přijatých a na každém schůdku mohl čekat pád.
lidé na chodníku

  • Krok 1. Návštěva ONV, tedy okresního národního výboru a podání žádosti.
  • Čekání. Měsíc, dva, i půl roku.
  • KNV – tedy krajský národní výbor, tuším odbor kultury – přihlášení a posouzení výrobků z estetického a funkčního hlediska. To byla veliká taškařice. Tradovalo se, že je třeba mít známé nebo dát úplatek. Asi jak kde. V Brně z těch asi 10 lidí co se mnou stáli frontu, prošli 4. Já jsem známé neměla, ale sympatickému mladíkovi co říkal "další" jsem podstrčila kachel s pavoukem. U komise jsem musela vysvětlit proč má žirafa klobouk a slíbit, že přidám lidové výjevy a budu tvořit tradiční výrobky.
  • ONV, cenová komise. Posouzení cen každého jednotlivého typu výrobku.
  • A konečně hurá – žádost o povolení provozování u příslušného MNV neb MěNV. Mě to u nás v Křepicích prošlo, neb lidé jsou tu hodní a to i úředníci. Jen do kolonky místo vykonávání činnosti, kde bylo uvedeno „celá republika", mi paní připsala „KŘEPICE A CELÁ REPUBLIKA“. Prý, aby všichni viděli, jak jsou u nás lidi šikovní.
  • Posledním krokem bylo vystavení REGISTRACE O ČINNOSTI.

tužka na formuláři
Smutné je, že v této fázi bývala zamítnuta další půlka žádosti a to často bez jakéhokoliv vysvětlení.
Tak takové to tedy bylo.
 První žádost jsem podala v létě 1988. K úspěšnému konci jsem dospěla v březnu 1989. Na podzim přišla revoluce. No není to komické?
Ale sociální a zdravotní odvody činily celkem jedno sto korun československých.

Rubriky
Peníze

Seo hezky česky

Co to vlastně seo znamená? Jaký má pro člověka nebo pro podnikatele význam? Zatím jste se setkali pouze s nezáživnými nebo zbytečně dlouhými články, které Vám stejně nakonec tuto oblast vůbec neodhalily?

žárovka nápad

Seo neboli z angličtiny zkratka názvů search engine optimization znamená v překladu jakýsi druh optimalizace webových stránek pro internetové vyhledávače tak, aby se dané webové stránky daly na internetu snadněji a rychleji najít, aby byly dostupnější.

ruce notebook

Zahrnuje celou škálu úkonů a kroků, takže je k tomu potřeba trochu času a také spoustu profesionálních úkonů, kterým odborníci samozřejmě moc dobře rozumí, proto tyto služby většinou poskytují společnosti zvlášť. Takže pokud chcete své stránky na internetu zviditelnit, pak je dobré si nechat tyto služby profesionální společnosti zprostředkovat. Ta může zajistit dokonce posun Vašich webových stránek na přednější pozice ve vyhledávačích. To je přesně to, kdy jdete na Google, aby Vám strýček googl poskytl potřebné informace nebo odhalil ty stránky, o které máte zájem, zadáte klíčové slovo ve vyhledávači a někdo ladně seřadí stránky, které dané klíčové slovo obsahují, pěkně za sebe. A kdo rozhodne o tom, které budou stát na prvních pozicích a které budou až na desáté stránce? Ano, je to přesně tak, v tom má prsty seo neboli optimalizace stránek. Vaše webové stránky ale musí být nastavené tak, aby odpovídaly požadavkům těchto vyhledávačů, takže k tomu je potřeba provést spoustu úkonů, webovky zkontrolovat po obsahové a technické stránce, vytvořit linkguilding, tedy zajímat se i o takzvané zpětné odkazy a třeba psát články na klíčová slova, která podpoří návštěvnost Vašeho webu. Všechno se vším souvisí a většinou se to provádí na delší dobu, protože logicky, nikdo si nepřeje mít seo jenom na den, to by nikomu neprospělo a nepomohlo, takže se výsledky dostaví až po pár dnech či týdnech. Nečekejte to z hodiny na hodinu. Tímto způsobem to totiž nefunguje.

 

Rubriky
Peníze

Zvolte si výhodnou hypotéku hned na poprvé!


Víte, proč jsou nebankovní hypotéky tak výhodné? Především proto, že vám pomohou i v takové životní situaci, kdy se nemáte kam jinam obrátit.
Když člověk potřebuje peníze, tak o ně nejprve žádá své blízké, ať už rodinu, nebo přátele. Ovšem člověk se snadno dostane do takové situace, kdy ve svém okolí žádnou pomoc nenajde, ať už proto, že jeho blízcí mají hluboko do kapsy, anebo proto, že potřebuje opravdu mnoho peněz, které mu nikdo není schopný poskytnout.

zisk

Poté tedy následuje žádost o půjčku v bance. Lidé banky hodnotí jako důvěryhodné společnosti, kde mají jistotu solidních podmínek a rozumných úroků. A to je také důvod, proč se lidé s žádostí o půjčku obracejí nejčastěji právě na banky. Nicméně i odtud odejdou mnozí s prázdnou, třeba právě proto, že mají nízkou (či zdánlivě nízkou) bonitu, anebo mají záznam v registru.

Takže se nakonec dostanou až k žádosti o půjčku v nebankovní společnosti. Nebankovní úvěry jsou v mnoha ohledech výhodné, proto není divu, že zde téměř každý žadatel uspěje. Je to dáno především tím, že o tento úvěr můžete žádat i v situaci, kdy máte záznam v registru anebo v situaci, kdy máte nižší příjmy. Nebankovní hypotéku bez registrui hypotéku bez dokládání příjmů máte vždy po ruce! A jistě vám přijdou vhod!

drobné mince

Jistě oceníte, že kvůli žádosti o nebankovní půjčku nemusíte nikam chodit, určitě se vám bude líbit i to, že vše potřebné vyřídí zástupce nebankovní společnosti místo vás. A ještě navrch získáte nejlepší úrok, jaký vám nebankovní společnost může nabídnout.
Vlastně to jediné, co musíte udělat, je ručit vhodnou nemovitostí a mít rozumný příjem pro splácení půjčky, ze kterého bez potíží uhradíte pravidelné splátky i s úroky.
Takže příště jistě zavítáte právě do nebankovní společnosti hned napoprvé a ušetříte si tak mnoho zbytečných komplikací a trápení!

Rubriky
Peníze

Hypotéka bez doložení příjmu


Tento název stále vyhledávají každý den tisíce lidí. Jenomže je v něm háček, protože neexistuje. Americká hypotéka bez dokládání příjmů je mýtus, který již není možné zprostředkovat. Jistě se ptáte proč tomu tak je a z jakého důvodu, takže si pár základních informací ihned osvětlíme.
koule z bankovek

Tento typ úvěru není možné sjednat z jednoho jediného hlediska, protože každý poskytovatel úvěru si ze zákona musí prověřit, zdali je jeho klient schopen splácet a zda není předlužený. Proto se musí nahlédnout také do registrů a také do příjmů. Klienti musí vždy nějakým způsobem dokázat, že mají stabilní příjem, aby dokázali splácet, v tom tkví celé kouzlo úvěru.
Neplatí ani výrazy jako je 100% hypotéka nebo bez registru. Tyto finanční produkty, které jsou sice stále ještě hojně vyhledávané a často používané, se ve skutečnosti tváří jinak, tedy jsou jinými úvěry, než o nich vypovídá jejich název. Registry se musí projíždět, avšak se při nebankovním typu úvěru dají tolerovat, takže i se záznamem peníze můžete normálně získat a můžete ručit nemovitostí, jako je tomu u běžného typu těchto úvěrů. Stejně tak je tomu v případě dokazování peněz, že vyděláváte nebo že je pobíráte nějakým jiným způsobem.
vydělávání peněz na pc

Všechno jde vyřešit snadno

Pokud se teď děsíte, že to opět bude vyřizování na měsíce nebo roky, tak to vás vyvedeme z omylu, protože celé vyřízení je velmi snadné a rychlé, takže peníze bez jakýchkoliv problémů můžete mít během pár dní v kapse nebo na účtu. Dokonce je to často ještě rychlejší, stačí ihned doručit všechny potřebné informace a dokumenty, takže vás nečeká vyřizování na dlouhé měsíce. Bohatě k tomu postačí pár základních výpisů, které jistě máte po ruce. Dokládají se výpisy z bankovních účtů za posledních 3 – 6 měsíců, dále také inkasa, nájmy, výdaje, další listiny a dokumenty, sipo, ale také příjmy smlouvy a tak dále. Stačí vyplnit online žádost a vy se vašim konkrétním případem budeme ihned zabývat, takže vám případně ihned řekneme, co všechno bychom k budoucí spolupráci ještě potřebovali. Vyřídíme vše během pár hodin a to bez jakýchkoliv dalších komplikací.

Rubriky
Peníze

Hypotéky bez registru

Hypotéky bez registru představují podnikatelské úvěry. Tyto úvěry si mohou sjednávat podnikatelé, OSVČ a všechny firmy. Jste-li firma, podnikatel nebo osoba samostatně výdělečně činná, pak neváhejte a získejte peníze snadno a jednoduše.
domácí exteriér.jpg
Podnikání občas představuje rizika. Můžete se dostat do situace, ze které není východisko. Může se také stát, že se nějaké obchody nevydaří a vy potřebujete větší finanční injekci. Pro všechny tyto případy, kdy peníze potřebujete použít do svého podnikání, jsou zde výhodné finanční produkty, jako je právě tento, vhodný pro všechny typy podnikatelů. Nebojte se přivítat pomocnou ruku. Jistě si oddychnete, když záhy zjistíte, že forma tohoto finančního produktu nepředstavuje žádná rizika. Peníze získáte snadno a velice rychle. Dokonce je můžete mít do 24 hodin od podpisu úvěrové smlouvy. Samozřejmě, vám necháme čas na promyšlenou, na přečtení i na pochopení celé smlouvy. V případě dotazů vám vše vysvětlí náš odborný finanční specialista.
moderní vybavení.jpg

Zajistíme nízkou měsíční splátku

Peníze formou hypotéky neznamenají vždy, že se zavazujte na spoustu let. Ovšem pokud je to žádoucí, pak můžete splácet až 30 let. Zajistíme nízkou měsíční splátku i nízké úroky.
· Ty se běžně pohybují od 6,9% p.a. Exkluzivně zde máme připravenou i úrokovou sazbu již od 3% p.a. pro klienty, kteří nemají záznam, nebo mají pouze nějakou drobnost.
· Nenahlížíme do registrů. Každý musí sám dobře vědět, zdali má na další půjčku, a jestli dokáže splácet své závazky. Záznam proto nemusí být překážkou, ba právě naopak. Často se zaměřujeme na lidi, kteří mají záznam, a proto poskytujeme i v takovémto případě úvěr podnikatelům.
mince na stole.jpg

Peníze pro vaše podnikání

Co víc si přát? Zajištění nízkých splátek. Nízké úrokové sazby, navíc splatnost 30 let. Žádné poplatky předem, tolerance záznamů, a pokud vám ani to ještě pořád nestačí, tak vám sdělíme, že nám nevadí ani nízká daňová přiznání. U nás nemusíte dokazovat své příjmy. Půjčka je navíc bezúčelná, takže ani nemusíte dokazovat, na co peníze potřebujete.

Rubriky
Peníze

Věřitel, na kterého je spolehnutí

Peníze hrají v našich životech poměrně velkou roli, s tím bohužel jen tak něco neuděláme, na to se můžete spolehnout. Mnohdy člověk nemá k dispozici tolik peněz, kolik by si přál, a proto existují půjčky. Jestli chcete například stavět dům, je jasné, že pro Vás bude ideální volbou nějaká ta hypotéka.

luxusní dům

Získání hypotéky ale rozhodně není samozřejmostí, mnohdy je to spíše složité, zdlouhavé a komplikované. Pokud se obrátíte na banky, tak byste měli počítat s tím, že Vás bude čekat mnoho kontrol a podmínek, které musíte splnit. Když je nesplníte, tak se peněz nedočkáte, což může být docela problém, to je jistota.
V dnešní době jsou ale naštěstí i jiné možnosti, se kterými budete spokojeni. Existuje totiž mnoho nebankovních společností, které Vám mohou nabídnout půjčku podle Vašich představ. Takovou půjčkou může být například i americká hypotéka. Prostě se zaručíte nemovitostí a získáte peníze, se kterými můžete operovat, jak se Vám zachce. Je to velice oblíbené řešení, na které se můžete spolehnout i Vy.

Půjčte si tam, kde Vám půjčí rádi

Pro získání takového hypotéky toho rozhodně moc udělat nemusíte, navíc je tu pro Vás mnoho různých výhod, kterých můžete využít. Nemusíte si dělat starosti s tím, že Vám jsou některé kontroly nepříjemné. Můžete se jim totiž vyhnout. Je to jednodušší, než by se mohlo na první pohled zdát.

zlaté mince

Nemusíte ani udávat účel půjčky, což se mnohým skutečně hodí, peníze tak můžete využít tak, jak byste zrovna potřebovali, na to se můžete spolehnout.
Věřte tedy tomu, že tu pro Vás je řešení, se kterým budete spokojeni a kterého nebudete muset litovat. Získání hypotéky nemusí být něčím nemožným, ve skutečnosti se dá všechno zařídit tak rychle a bezproblémově, jak jenom Vy budete chtít. Stačí vědět, na jakého věřitele se obrátit a kdo Vám může nabídnout to nejlepší.