Jak jistě víte existuje nepočet produktů od výrobce mašinky Tomáše. A co takhle mašinka tomáš knihy, Každý rodič určitě chce aby jejich dítě četlo, ať už se jedná o předškoláka nebo o děti co jsou na základní škole třeba jenom dva roky. Pokud vaše dítě miluje mašinky je tento článek právě pro vás. Věděli jste ale že mašinka Tomáš původně vznikl v papírové verzi ( jako knížka) a až potom se začaly dělat různé pohádky či filmy. I v knižních verzích se mašinka Tomáš společně se svými přáteli objevuje na ostrově Sodor, Jak už jste mohly pochytit buď z pohádek nebo právě z knížek mašinka Tomáš a jeho přátelé vždy buď něco pokazí, způsobí zmatek nebo se dostanou do potíží ale vždycky má jejích dobrodružství dobrý a šťastný konec.

Knížka na celý rok

V knižních verzích najdete jak pohádky na dobrou noc tak i knížky s krásným dějem které si dítě nebo vy vašemu dítěti můžete číst. Knížky mašinky Tomáše musí mít doma každé ať už malé nebo větší dítě to je snad úplně jasné :). Knížky mašinky Tomáše jsou nejhezčí a nejlepší dárek které svému děťátku můžete dát. Knížky seženete od 219 Kč do 399 Kč, takže nemusíte mít žádný strach že by jste za knihu utratily majlant. Knížky jsou z nakladatelství EGMONT, Všechny knížky jsou v českém jazyce s počtem stran od 32 do 208 stran. V knižní podobě seženete příběhy jako například : Televizní příběhy, Zábava na cestu (Obsahuje samolepky, hádanky, křížovky i samotné příběhy), Knížka na celý rok (ZOO), Cesta z ostrova Sodor, Tomáš jede do Londýna, Od pohádky k pohádce a Tomáš jede na fotbal.

Zábava na cestu – pokud se chystáte jet někam na dovolenou a nechce aby se vaše dítě v autě nudilo určitě mu pořiďte tuto knížku, v této knize najdete hned několik Hádanek, křížovek, hlavolamů, úkolů ale i samotné čtení (takže různé příběhy) a hned i nespočet samolepek, tato kniha má 80 stran. takže se nemusíte bát že by se vaše dítě nezabavilo na delší dobu a stojí 346 Kč. Tato knížka má měkkou vazbu takže se nemusíte bát tvrdých rohů kterými by se vaše dítko mohlo uhodit.

Ukázka knížky z vnitřní stran

Máte doma malé předškoláky ? Pokud ano, jsou tu knížky určené i pro ně, můžete jim pořídit například Učíme se barvy s Tomášem nebo Učíme se čísla s Tomášem. Obě knížky seženete za 155 Kč a obě knížky mají 16 stran. díky těmto kníhám se vaše dítě dokonale naučí barvy a čísla a díky Mašince Tomášovi je to bude nesmírně bavit. Pro ty větší děti tu je například knížka Celý den s Tomášem (12 stran) nebo Velká kniha čtení a zábavy (144 stran)