Jistě je také mnoho lidí, kteří si velice dávají záležet na tom, aby měli dokonalé vzdělání. A abych pravdu řekla, tak já jsem patřila mezi ně, ale zase jsem neměla takové velké štěstí, jako ostatní děti. Já jsem totiž neměla opravdu vůbec žádné peníze. Naše rodina byla opravdu chudá, takže jsem si nemohla dovolit ani nějaké doučování anebo lepší školu, která se platí. Můj sen vždycky jít na soukromou školu, protože tam je vždycky méně dětí, takže by se nám učitel věnoval o něco více. Jenomže jsme neměli finance na žádnou soukromou školu. Ani nevíte, jak moc mě to mrzelo a kolik jsem vždycky večer v posteli vyronila slz.

Četba knih je můj koníček.

Mrzelo mě to, protože můj děda kdysi taky chtěl studovat opravdu hodně vysokou školu, ale taky se mu to nepodařilo. Bohužel, když nejsou peníze, tak bohužel taky někdy nejde vůbec ani studovat. V dnešní době je sport a taky škola opravdu hodně drahá, takže vzdělání dítěte nebo jiného dospělého člověka může také vyjít na opravdu velký balík peněz. Byla jsem z toho nešťastná a řekla jsem si, že tohle nechci dopustit, aby takhle jednoho dne dopadly moje děti. Takže jsem ihned svým dětem, když jim byl rok a tři roky, jsem jim dělala spoření, aby jsi potom mohli rozhodnout, na co peníze využijí. Jestli na vzdělání, pokud by chtěli anebo na bydlení.

Moc mě baví číst.

Je totiž opravdu mnoho způsobu, jak děti můžou využít své našetřené peníze od rodičů. A můj sen by byl, by děti využily ty peníze na vzdělání, ale pokud nebudou chtít mít velké vzdělání, tak se samozřejmě zlobit nebudu. Vzdělání je taky od volnosti. A jaká škola byla vaše vysněná? Jak jsme si nakonec udělala dvě střední školy, které mě moc zajímaly. A byla to střední škola ekonomická a taky druhá škola jazyková. Jazyky a studium cizích jazyků mě vždycky moc bavilo, tak jsme byla moc ráda, že jsme měla alespoň možnost vystudovat dvě střední školy.