Nenoste drobné po kapsách, mějte přehledně uloženy všechny drobné mince i bankovky plus další doklady a kartičky do obchodů. Uložte si vše do krásné a stylové dámské peněženky na zip, kterou schováte do jakékoliv kabelky a budete ji tak mít kdykoliv po ruce, ať už jdete platit cokoliv. Díky praktickému zipu máte všechny vaše drobné mince, bankovky i další doklady bezpečně uzavřené a chráněné před vysypáním a vypadnutím.
strakaté peněženky.jpg
Zapomeňte na nudu a jednoduché motivy
Proč mít klasickou černou nebo hnědou peněženku tak jako má každý druhý? Není to trochu nuda? Co se tak trochu odvázat a pořídit si něco speciálního a originálního? I obyčejná peněženku se může stát nápaditým a stylovým módním doplňkem, který vás rozveselí pokaždé, když ji vytáhnete z kabelky a půjdete něco platit. Motivů máte na výběr opravdu dlouhou řadu, proto se nemusíte bát, že byste si nevybrali. Každý z těchto stylových a módních kousků v nabídce rozhodně zaujme, a to nejen svého majitele, ale i ostatní, kteří ji uvidí. Všichni vám ji zkrátka budou závidět a pro vás bude radost ji používat.
Originální dárek pro přítelkyni, kamarádku nebo maminku?
Potřebujete narychlo dárek pro vaši lásku? Nebo chcete potěšit maminku či kamarádku? Pak rozhodně se svojí volbou nešlápnete vedle, pokud se rozhodnete pro některou z líbivých peněženek, kterou určitě žádnou z obdarovaných dam neurazíte, ale naopak je oslníte a potěšíte. Takovýto dárek zajisté udělá radost každé ženě, která má vkus a ráda se dobře obléká a dobře vypadá.
otevřené peněženky.jpg
Ať už si některou ze stylových a pestrobarevných peněženek se zajímavým motivem vyberete pro sebe nebo pro vaši kamarádku, přítelkyni či maminku, věřte, že vy, stejně tak jako obdarovaná dáma budete spokojeni nejen s líbivým motivem, ale také především s kvalitou a praktičností tohoto nezbytného módního doplňku. Ve vaší kabelce se určitě bude skvěle vyjímat.