Vlastníte auto, kterému bude brzy končit STK, a vy nemáte nikoho, kdo by se na auto předem podíval a vše zkontroloval. Ujistil vás, že je auto v pořádku a že v pohodě prohlídkou projde. Nejraději byste celé auto někomu předali, aby celé auto na technickou připravil a posléze ho vzal na technickou a nechal ji udělat. Spousta automechaniků na těchto místech své známé a jezdí tam pravidelně. Proč takové příležitosti taky nevyužít. Mi vám poradíme, kde se vám o auto skvěle postarají a vše vyřídí za vás. Autoservis Děčín sídlící na ulici Teplické sto třicet sedm. Autoservis se vám postará skoro o vše. Rádi vám auto opraví, najdou závadu nebo přetrvávající problém, zajistí technickou, doplní klimatizaci i přezují kola.
Autoservis odvádí kvalitní práci a zákazníci se k nim rádi vracejí, když mají se svým vozem problém. Náplň práce servisu je rozšířená.

opravení auta

  • Zajistíme opravy od drobných závad po složitější přetrvávající problémy. Na některé opravy potřebujeme čas a nemůžeme zajistit opravu na počkání nebo do druhého dne. záleží nám na kvalitě a dobře odvedené práci. Někdy opravy vyžadují čas. Zajišťujeme generální opravy motorů, diagnostiku VW koncernu, 3D laserovou geometrii, údržby a opravy motorů a turbodmychadel.
  • V naší náplni se zaměřujeme i na sportovní úpravy vozů, jejich opravy a tuning. Montáže sportovních kitů, instalace sportovních, stavitelných a vzduchových podvozků. Jsme distribuováni německými výrobci TATechnix, který vyrábí sportovní, tuningové a závodní díly na auto.
  • Dále se zaměřujeme na klimaservis. Co si pod tímto pojmem můžete představit? Když vám nefunguje klimatizace ve vašem voze a přijedete k nám, tak mi se na vůz podíváme, zjistíme závadu, zda někde chladící kapalina neuniká, nebo zda je jen prázdná a opravíme závadu a doplníme chladící kapalinu. zajistíme zase chlazení ve vašem voze.
  • Součástí našeho servisu je i pneuservis, kde se vám postaráme o výměnu kol. Přezouvání pneumatik a celkový servis. Jedná se o vyvážení kol, kvůli sjízdnosti a správnou montáž.
  • Dále zajistíme instalaci a montáž tažných zařízení.

autoopravárenství
Naše služby jsou rozšířené, a když nám zavoláte, rádi se s vámi domluvíme přesně na tom, co potřebujete. Neváhejte a volejte.