Hypotéky bez registru představují podnikatelské úvěry. Tyto úvěry si mohou sjednávat podnikatelé, OSVČ a všechny firmy. Jste-li firma, podnikatel nebo osoba samostatně výdělečně činná, pak neváhejte a získejte peníze snadno a jednoduše.
domácí exteriér.jpg
Podnikání občas představuje rizika. Můžete se dostat do situace, ze které není východisko. Může se také stát, že se nějaké obchody nevydaří a vy potřebujete větší finanční injekci. Pro všechny tyto případy, kdy peníze potřebujete použít do svého podnikání, jsou zde výhodné finanční produkty, jako je právě tento, vhodný pro všechny typy podnikatelů. Nebojte se přivítat pomocnou ruku. Jistě si oddychnete, když záhy zjistíte, že forma tohoto finančního produktu nepředstavuje žádná rizika. Peníze získáte snadno a velice rychle. Dokonce je můžete mít do 24 hodin od podpisu úvěrové smlouvy. Samozřejmě, vám necháme čas na promyšlenou, na přečtení i na pochopení celé smlouvy. V případě dotazů vám vše vysvětlí náš odborný finanční specialista.
moderní vybavení.jpg

Zajistíme nízkou měsíční splátku

Peníze formou hypotéky neznamenají vždy, že se zavazujte na spoustu let. Ovšem pokud je to žádoucí, pak můžete splácet až 30 let. Zajistíme nízkou měsíční splátku i nízké úroky.
· Ty se běžně pohybují od 6,9% p.a. Exkluzivně zde máme připravenou i úrokovou sazbu již od 3% p.a. pro klienty, kteří nemají záznam, nebo mají pouze nějakou drobnost.
· Nenahlížíme do registrů. Každý musí sám dobře vědět, zdali má na další půjčku, a jestli dokáže splácet své závazky. Záznam proto nemusí být překážkou, ba právě naopak. Často se zaměřujeme na lidi, kteří mají záznam, a proto poskytujeme i v takovémto případě úvěr podnikatelům.
mince na stole.jpg

Peníze pro vaše podnikání

Co víc si přát? Zajištění nízkých splátek. Nízké úrokové sazby, navíc splatnost 30 let. Žádné poplatky předem, tolerance záznamů, a pokud vám ani to ještě pořád nestačí, tak vám sdělíme, že nám nevadí ani nízká daňová přiznání. U nás nemusíte dokazovat své příjmy. Půjčka je navíc bezúčelná, takže ani nemusíte dokazovat, na co peníze potřebujete.