Ráda jste se vždy hezky oblékala a dbala jste na úpravu vzhledu. V těhotenství ale rostlo bříško víc, než jste si představovala a tak jste si kupovala větší a větší volná trička. Nakonec jste skončila u triček vašeho muže a u tepláků. Nakupovala jste najednou obou stejně a v tomto oblečení jste chodila i ven. Vždyť je to tak pohodlné, řekla jste si.

Dítě se narodilo a vy jste začala kojit. Mezi kojením, přebalováním, uspáváním, úklidem a ostatními činnostmi, jste si ani nevšimla, že stále nosíte trika jako v těhotenství. Ani vás nenapadlo si koupit něco jiného na sebe. Pod vytahanými triky není vidět těch x kilo, které máte po porodu stále navíc a tak se v něm vlastně cítíte dobře.

To je ale velká škoda. I s pár kily navíc totiž můžete vypadat dobře.  Nemusíte přece nosit manželova trička a staré tepláky.  Pokud jste si zvykla na sportovní pohodlné oblečení, kupte si jej nové. Udělejte si radost a kupte si nové tričko, kupte si klidně i ty tepláky. Ale ne v sekáči za rohem.

Kupte si pár značkových kousků z nějakého butiku. Počkejte si třeba, až budou ve slevě. V novém oblečení začnete zářit. Budete se cítit hned lépe a líbit se budete víc i manželovi. Nebudou vás potom čekat chvíle, kdy budete přemýšlet nad tím, proč si vás manžel nevšímá. V tričku a teplákách vás jistě přehlédne snadno, ovšem v hezkých nových šatech už jen těžko.

Časem si můžete pořídit i jiné, než sportovní oblečení.  Klidně si kupte košili a pěkné kalhoty. Ať máte nějakou změnu, ať se cítíte dobře. A když si koupíte nějaké hezké šaty, zkuste je vzít o číslo menší. Bude vás to možná motivovat udělat něco s vaší vahou. Móda nemusí být drahá! Kupte si s rozmyslem pár kousků, které se vám líbí a které se dobře kombinují.
A nezapomeňte, že spokojená maminka znamená i spokojené dítě.