Ne každá rodina si může dovolit mít pro každé ze svých dětí vlastní pokojíček. V případě, že se sourozenci musí dělit o jeden společný pokoj, vyvstává řada problémů s vhodným rozmístěním nábytku, a to se týká i postelí, protože dvě už zabírají opravdu dost místa a v pokojíčku pak nebývá k hnutí. Mnohdy je problém dvě lůžka do malého dětského pokoje vůbec nacpat, natož pak ostatní nábytek.
dětský pokoj
Řešením může být
patrová postel neboli palanda, která vám ušetří spoustu místa, a navíc spaní na ní se pro vaše ratolesti stane dobrodružnější. Pod spodní lůžko se navíc vejdou praktické zasunovací šuplíky, tudíž získáte další užitečný úložný prostor, který určitě najde svoje uplatnění. Místo šuplíků se také může pod spodním lůžkem nacházet ještě další vysunovací lůžko jako případná přistýlka pro návštěvy kamarádů.

Moderní a stylový vzhled

Palandy už dávno nemusí být obyčejné a jednotvárné tak jako kdysi. Nyní je na trhu spousta krásných provedení, moderních designů, barev a rozměrů, stačí si jen vybrat. V nabídce naleznete nejrůznější typy paland, které se svým designem hodí do každého dětského pokojíčku. Jednobarevné nebo více barevné, v dřevěném odstínu nebo bílé. Vybrat si také můžete z různých provedení zábran ve spodní, ale především v horní části, které slouží pro větší bezpečnost vašich dětí během jejich spánku nebo her.
patrové postele

Zatočte jednou provždy s nedostatkem místa a úložných prostorů v dětském pokojíčku. Zvolte si jednoduché a praktické řešení. Dopřejte vašim dětem více prostoru na hraní. Vyřešte problém s nedostatkem místa v dětském pokojíčku snadno a rychle a pořiďte vašim ratolestem nové místo na spaní v podobě patrové postele. Tuto změnu vaše ratolesti určitě uvítají a jejich pokoj bude rázem vzdušnější a prostornější. Praktická palanda bude klenotem každého dětského pokojíčku.