Hledáte pěkné ubytování, kde byste si odpočinuli, ale přitom viděli něco nového? Nevěříte fotkám na internetu? Už jste se několikrát spálili, že zvolený hotel nebyl, tak pohádkový jak ho prezentovaly? Nechcete se zase spálit a to, co vyhovuje kamarádům, to vám vyhovovat nemusí. Máme pro vás řešení. Koukněte se na naše ubytování a projděte si ho dřív, než k nám vyrazíte. Pomocí 3D tour Mikulov.Galant. Na našich stránkách si můžete náš hotel virtuálně projít a podívat se, zda bude splňovat vaše požadavky. Ubytování v samotném srdci Pálavy. Krásná kouzelná krajina s vinicemi a malebnými sklípky všude, kam se podíváte.

náměstí Mikulov

V okolí se nachází spousta zajímavých památek jako je zámek Mikulov, Svatý kopeček, historické náměstí Mikulova, Dietrichsteinská hrobka, Kozí Hrádek a jeskyně Na Turoldu. Ne jen Mikulov je zajímavý svojí historií, ale i okolní města jako je Lednice a Valtice. Vše je propojené cyklistickými trasy. Takže vzít si kola bude určitě super plán.

Svatý kopeček

Hotel nabízí ubytování ve třech variantách pokojů. Standard, Rodinné pokoje a Deluxe. V celém hotelu máte možnost se připojit na Wi-Fi. Tudíž i na vybraném pokoji. Když k nám přijedete se svým čtyřnohým mazlíčkem, rádi mu přichystáme vlastní pelíšek, aby se u nás cítil dobře. Všechny pokoje jsou vybavené speciální ergonomickou matrací a polštáře jsou antialergickou úpravou. Nemusíte se bát, že byste se u nás nevyspali dobře.

  • Rodinné pokoje jsou pro skupinu mladých lidí nebo pro větší rodiny s dětmi. Pokoje disponují velkým prostorem a komfortem. Pokoj má samostatnou ložnici, obývací pokoj a kuchyňský kout. Pokoj je vybavený televizí, trezorem a vysoušečem vlasů. Vstup do pokojů je z areálu hotelu nikoliv přes recepci.
  • Pokoje Deluxe jsou něčím výjimečné, ať to je klimatizace nebo terasa. Prostor je komfortní a mají krásný výhled na dominanty Mikulova. Pokoje disponují minibarem, trezorem, vysoušečem vlasů a satelitní televizí.
  • Pokoje Standard nemají takový prostor, ale bohatě postačí. Pro pár, který není náročný a hlavním záměrem je cestovat a v pokoji budou jen na večer, bude stačit.

Neváhejte a projděte si náš hotel, než k nám dorazíte.