V některých případech to skutečně jinak nejde. Nicméně, nebude to šok pro nás, ale pro bazénovou vodu. A není ani divu, jelikož přípravek je tak silný, že dokáže zajistit a zničit bakterie, které by se nám chtěly usadit v naší bazénové vodě. Takže vlastně tímto způsobíme pořádný šok virům a prospějeme tak tělu, tím si pomůžeme k čisté vodě na koupání. Chlor šok Chlorito má v podstatě dvojí efekt a to, že dezinfikuje a oxiduje organické nečistoty, které tu jsou přítomny. Je ale pravdou, že jeho funkce není nijak dlouhodobá, tudíž se nemůžeme spolehnout na to, že nám bude například sloužit jedno ošetření měsíc. Je to v první řadě taková rychlá injekce na ošetření, jelikož se naráz uvolní velké množství chloru do vody a to přinese zaručeně výsledky. Jeho účinek je neskutečně rychlý a skutečně účinný.

bazén dezinfekce

Rychlý zásah pro všechny bazény

Určitě je dobré si přečíst návod, než se do aplikování tohoto přípravku pustíme. Není problém jej použít pro všechny typy bazénů, ať se jedná o nadzemní či zapuštěné, ale i vířivky potřebují mnohdy pořádný šok. Také není problém Chlor šok použít jak pro klasickou bazénovou vodu, tak pro vodu, kde je například slaná voda. Dále je velmi rozhodující zjistit, jak si vede na tom hodnota pH vody a pak již postupovat podle návodu. Není nijak složitý, ale tento doporučený návod je skutečně efektivním zásahem a pomocí.

bazén špína

Účinný, avšak ne na dlouho

V první řadě pokud máme podezření na znečištěnou vodu a po měření určitých hodnot skutečně zjistíme, že to tak vypadá, není nic jednoduššího, než skutečně se pustit do boje proti virům a to co nejúčinněji. Je pravdou, že takový šok může dokonce ovlivnit většinu druhů řas, případně nečistot, které se do bazénů dostávají prostřednictvím prachu. Ale i vítr nebo déšť mohou být na vině, kdy se nám bazénová voda znečistí. Viry a bakterie dostanou takový šok, že se raději dají na ústup a my získáme čistou a nezávadnou vodu.