Rubriky
Služby

Udělejte si pořádek ve svých rezervacích

Vlastníte posilovnu, bazén nebo provozujete různé kurzy, kde se cvičí? Pak je důležité mít o všem přehled, což je někdy docela problém. Psát si všechno do diáře, na papír nebo značit do kalendáře je poněkud nepraktické a nepřehledné. Pak je dobré popřemýšlet o rezervačním systému, který vám vaši práci zajisté usnadní.

organizování

Abyste měli ve všem přehled, je důležité vědět, kolik lidí může na jakou lekci přijít. Nemělo by se vám stát, že do prostor pro deset lidí přijde lidí třeba dvacet, jen proto, že jste si špatně poznačili, kdo a kam má přijít. Poté si totiž cvičení vůbec nikdo neužije. Základem tedy je, rozdělit si jednotlivé lekce na druhy cvičení, které v lekcích probíhá. Až už jde o jógu, skákání na trampolínách nebo třeba kick-box. Pro každou lekci byste měli mít určené, kolik lidí na ni může přijít, kdy se bude konat a na jakém místě, popřípadě v jaké místnosti. Budete v tom mít přehled nejen vy, ale také vaši návštěvníci.

Tohle všechno by se vám ale do kalendáře nebo diáře nejspíš nevešlo. Je mnohem snadnější pořídit si rezervační systém, který vám bude vše hlídat. A navíc to ocení i vaši zákazníci. Nebudou muset nikam volat, nikomu psát, pouze si online vyberou jakou lekci chtějí absolvovat a zaregistrují se. Vy tak uvidíte jak se vám lekce plní a vaši zákazníci, zda je na ní ještě volno. Radost bude na obou stranách.

fitness centrum

Pokud jste tedy do teď nad pořízením váhali, tak už nemusíte. Zaručujeme vám, že vám to ušetří čas a spoustu starostí. Navíc jdete s dobou a to vaši zákazníci určitě ocení. I vy sami byste se radši objednali online tam, kde je zrovna na cvičení volno. Než něco řešit telefonicky nebo se do fitness centra vydat naslepo a poté zjistit, že je tam narváno, je mnohem lepší mít pořádný přehled. Neváhejte tedy už ani minutu a udělejte radost sobě i ostatním.