Abychom se v našem domově mohli cítit luxusně a příjemně, je důležité zařídit jeho interiér nejen materiálně, ale i stylově. To, co dělá z domova komfortní místo je harmonie barev, kterou se do něho rozhodnete přinést a dokonale sladit k sobě.
A nemyslete si, že vám postačí pouze to, když si doma vymalujete!
červený kobereček

Sladit barvy a veškerý nábytek

Je nesmírně žádoucí, abyste si vybrali barevné odstíny, které jsou vám blízké a vyvolávají ve vás pouze pozitivní pocity a šťastnou náladu.
Není však nutné, abyste se zaměřili pouze na světlejší odstíny. I zdi, které jsou pestré a malované sytými barvami, můžete odlehčit pomocí volby vhodného a světlejšího nábytku, se kterým budou v dokonalé rovnováze.
Nebo naopak, neváhejte si zvětšit a provzdušnit váš domov bílými zdmi, které vám ho více prosvětlí a budou působit čistě a luxusně. V takovém případě se můžete odvázat a pořídit si barevný nábytek, který bude poměrně odvážný, ale nic s ním nezkazíte.
• Co však nedělejte je to, že budete kombinovat různé odstíny barev dohromady. Přece nechcete mít pocit, že jste si ve vašem domově udělali chaos, ze kterého se nelze pořádně vyznat.
• Držte se jednoduchosti, a pokud někde budete experimentovat, jinde zase s fantazií uberte.
hodiny za gaučem

O nic méně zásadní jsou doplňky

Velkou službu a chloubu, která vašemu domovu přidá na úrovni, pro vás můžou být i tolik nepatrné doplňky. Divili byste se, kolik slávy přinese barevný koberec, polštáře nebo závěsy. Rovněž se nemějte obavy zaměřit ani na barevné židle, komody nebo konferenční stolek.
I dekorace, které v žádném útulném domově nemůžou chybět, vám vykouzlí dokonalost – v podobě báječných bytových doplňků. Rámečky na fotografie, sošky nebo jiné skvosty, které vám doma vyniknou, jsou přesně tím, co bude harmonicky ladit s vaším zařízením a barevnou kombinací, kterou si pro váš domov zvolíte.